Lastehoid

Lastehoid Suleke on avatud igal tööpäeval 07.00 – 19.00. Lastehoius on kaks rühma:  sõimerühm kuni 2 aastastele lastele ning liitrühm vanematele lastele. Lastehoiu igapäevased tegevused viiakse läbi samadel alustel, mis lasteaedades, hõlmates endas järgmiste tegevuste läbiviimist:

  • kuulamine ja kõnelemine
  • vaatlemine ja uurimine
  • võrdlemine ja arvutamine
  • liikumine
  • muusika
  • kunst

Tegevused viiakse läbi lastehoiu päevakava alusel.

Eeldame, et laps käib lastehoius iga päev. See tagab tema  kiire kohanemise nii kasvatajatega kui ka teiste lastega.

Laste õhtu- ja ööhoid

Igas peres juhtub, et emmed- issid tahavad võtta aeg-ajalt aega ka iseendi jaoks. Käia kinos, teatris või kontsertidel, teha trenni või leida lihtsalt vaba aega teineteise jaoks. Õhtu- ja ööhoius tegelevad ning mängivad lastega kogenud ja usaldusväärsed lapsehoidjad, samuti pakutakse lastele toitlustust ning kui uni võimust võtab, pannakse lapsed ka ilusasti tuttu. Õhtuhoid algab kell 19.00 ning kestab kuni 07.00 –ni. Teenus sisaldab ka toitlustamist.

Lastepeod ja sünnipäevad

Sünnipäevade ja muude tähtpäevade tähistamine toimub meie majas laupäeviti ja pühapäeviti (alates kella 10.00-st) ning argipäeva õhtuti alates kella 18.30-st. Nädalavahetustel toimub meil majas kuni kolm sünnipäeva päevas. Korraga toimub majas ainult üks sünnipäev, seega on terve maja teie päralt!

Selleks, et kujundada pidu veelgi põnevamaks ning meeldejäävamaks, on võimalik tellida lisaks peojuhid ning korraldada erinevaid teemapidusid. Alljärgnevalt on toodud ära valik erinevaid teemapidusid: värvide pidu, loomade maailm, tsirkusepidu, mängukarupidu, muinasjutupidu, väikeste printsesside pidu, metsiku lääne pidu, asustamata saare pidu, olümpiamängud, röövlipidu, kokkade pidu, jne.

Sünnipäevade korraldamise teenus sisaldab ka väikest kinki sünnipäevalapsele, kostüümide laenutust, erinevaid meisterdamisvahendeid, ruumide dekoreerimist ja peo jäädvustamist (digipildid CD-l).

Soovi korral on meilt võimalik tellida ka ürituse toitlustamine, hind kokkuleppel

Sünnipäeva saab tulla ette valmistama kuni 15 min enne broneeringut ja pidu peaks lõplikult läbi olema hiljemalt 15min peale broneeritud aega.

Peo aega saab broneerida, helistades telefonil 51 864 18, saates e-kiri info@suleke.ee, või täites meie kodulehel oleva tellimisvormi. Broneeringu kinnituseks tuleb teha ettemaks 30 EUR ning peopäeva hommikuks tasuda kogu summa. Peo ärajäämisel ettemaksu (30 EUR) ei tagastata.